Servis cihazı

Servis cihazı, standart sistemlerde zamandan tasarruflu devreye almakla birlikte aynı zamanda hızlı bir sistem kontrolü de yapar. Kullanışlı, basit ve aynı zamanda yalnızca bir telsiz telefon büyüklüğündedir. Zil panelindeki servis cihazıyla BUS hattına bağlanır ve böylelikle zil paneli üzerinden cihaz fonksiyonlarının merkezi programlaması gerçekleştirilir. Güç beslemesi direkt BUS üzerinden gerçekleşir. TCS sistemlerinin kurulumu, programlaması, konfigürasyonu ve bakımı bu sayede oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilir.

Fonksiyonlar ve avantajlar

1. Zil butonu programlaması: Servis cihazı ile zil butonlarının programlaması, binada herhangi bir ikinci kişiye ihtiyaç olmadan kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

2. Özel fonksiyonlar: Programlama kilidi gibi özel fonksiyonların ayarlanması. 
Sistem programlaması böylelikle değiştirilemez. Kilit aynı şekilde servis cihazıyla tekrar kaldırılabilir.

3. Ses bağlantı testi: Zil paneline ve iç üniteye giden ses bağlantısı servis cihazıyla kontrol edilebilir.

4. Servis modunda BUS kurulumu kontrol edilebilir: Servis cihazında BUS gerilimi ve BUS emirleri gibi birden fazla TCS:BUS parametresi gösterilebilir.

5. Çağrı bastırma: Çağrı bastırma aktif olduğu sürece gelen çağrılar engellenir. Böylelikle sürekli kapı çalınan yerlerde bu durumdan rahatsız olmadan fonksiyonlar test edilebilir.

Artikelnummern
Bezeichnung H x B x T in mm Artikelnr.
Devreye alma ve bakım için servis cihazı 200 x 50 x 50 mm TCSK-02

Funktionserweiterungen

Unsere Produkte

Alle Produkte

Unsere Anwendungen

Alle Anwendungen