TCS Kişisel Çözümler

Sizin fikirlerinize açığız

Kişiye özgü bir karakter farkı yaratır. Bundan dolayı mimarlar, özel yapı şirketleri ve yapı işçileri benzersiz bir interkom sistemine oldukça fazla önem vermektedir. TCS:Individual gerek boyut gerekse malzeme, renk ve marka etiketi olsun, giriş tasarımları için neredeyse limitsiz seçenek sunmaktadır..

Müşterilerinizin kişiselleştirme taleplerini yerine getirebilmek de bir elektrikçi olarak sizin için büyük bir avantajdır. TCS, sipariş üzerine toplu olduğu gibi tekli üretim de yapmaktadır. Böylelikle, müşterilerinize her zaman çözüm sunabilmekteyiz. TCS:Individual ile şekiller, renkler ve fonksiyonlar müşterinin talebine göre belirlenebilir. İsimleri, sokak adlarını, daire numaralarını ve şirket logolarını işlemek de hiç sorun değildir. Ne olursa olsun, tüm özel ürünler aynı kaliteye sahiptir. TCS yalnızca saf metal kullanarak ve yüksek hassasiyetle işi tamamlayarak mükemmel bir tasarımın yanı sıra ürünün uzun ömürlü olmasını da sağlar.

Malzemeler

Paslanmaz çelik ve alüminyumun yanı sıra bronz veya bakır da seçeneklerimiz arasındadır. Mimarinize veya şirket renklerinize uygun bir şekilde bunları RAL renklerinde de teslim edebiliyoruz. PAK, PES, KTU, AVE, AVU ve AMI serisi zil panellerinde geçerlidir.

İşleme

Möglich sind Beschichtungen mit Eloxal, Pulver oder PVD sowie gebürstete oder gestrahlte Texturen. Schriften, Zeichen oder Signets können als Gravur, Laserschnitt, Fräsgravur, Folienplott oder Siebdruck umgesetzt werden. Erhältlich für die Außenstationen der Serien PUK, KTU, AVU, AMI.

Tastenlayout

Die Maße von Frontplatte oder Stele sind frei wählbar. Passend dazu kann das Tastenlayout bestimmt werden. Erhältlich für die Außenstationen der Serien PAK, PES, PUK, KTU, AVE, AVU.

Zusatzfunktionen

Ganz nach Wunsch können Funktionen ergänzt werden. Von der Zutrittskontrolle über Beleuchtung bis zu Sondertastern. Erhältlich für die Außenstationen der Serien PUK, KTU, AVU.

Einbauten

Ob in Säulen oder freistehenden Briefkästen – TCS:Individual bietet für jede bauliche Situation die passende Lösung.

Zur Material- und Dekorübersicht

Unsere Produkte

Alle Produkte

Unsere Anwendungen

Alle Anwendungen