En Başarılı Aile Üyemiz, İcat Kabiliyetimiz

"Yeni dünyalar açıyoruz.". 1995 yılından beri bu prensiple ilerleyen TCS, bina iletişimi için en basit sistemlerden yüzlerce daireli büyük sistemlere kadar birçok teknoloji geliştirmekte ve üretmektedir. TCS AG'nin kurucusu Otto Duffner, dünyada ilk polarizasyona dayanıklı yazılım ile kontrol edilebilen 2 damarlı kapı iletişim sistemini buldu – TCS:BUS®. Bu yol gösterici buluşla birlikte TCS'nin temeli atılıp hızlı bir gelişim süreci başladı. Bugün TCS, dünya çapında 300'den fazla kişinin işvereni konumunda. Almanya'da şirketimizin merkezi Saksonya Anhalt eyaletinde bulunan Genthin şehrindedir. Burada 130 üzerinde kişi, fabrikada, Ar&Ge departmanında ve yönetimde çalışmaktadır. Kurucumuzun memleketi olan Baden-Württemberg eyaletindeki Triberg şehrinde ise CARUS ve o çizgideki özel ürünlerin üretimi gerçekleşmektedir. 

Otto Duffner, şirketi oğulları Florian Herth ve Johannes Duffner ile birlikte yönetmektedir. Böylelikle yılların verdiği tecrübe ve zamana uygun fikirler en güzel şekilde dengelenmektedir.

Türkiye'de ise TCS 2007 yılından beri aktif olmakla birlikte mütevazı ekibimizle pazardaki yerini korumaktadır. Burada fabrikamızdan getirilen malzemelerin satışı ve teknik destek sağlanmaktadır. TCS, Türkiye'de de büyük projelerde sağlam şirketlerle çalışmış ve piyasada kendini kanıtlamıştır.

Unsere Produkte

Alle Produkte

Unsere Anwendungen

Alle Anwendungen