Çok Daireli Yapılarda TCS

Çok daireli yapılarda kapı iletişiminin birçok anlamda yeterli olması beklenir. Kapı önü zil paneli giriş alanına görsel uyum sağlamalıdır ve daire yapısı anlaşılır olmalıdır. Bir bakışta hangi katlarda daire olacağı ve giriş panelinden nerelere ulaşılacağı anlaşılmalıdır. Bununla kalmayarak ürünlerin göze hitap etmesi de beklenir. Bu da TCS ünitelerini diğer ünitelerden ayıran en büyük farktır, çünkü metal yüzeyli zil panelleri yoğun olarak kullanılmasına rağmen yıllar geçse bile dayanıklılığını korur.

Zil panelinde bulunması gereken diğer önemli özellikler ışığın kuvvetli olması ve isimliklerin büyüklüğüdür. Birden fazla ismin yazılı olduğu dairelerde misafirlerin isimleri rahat okuyabilmesi gerekir. Zil panelindeki kameranın yanı sıra şifre paneli veya transponder okuyucu gibi giriş kontrollerinin de sunulması daire sakinlerine ve apartman görevlisine rahat bir kullanım sağlar. 
Apartman veya ana giriş kapısı bütün daire sakinleri tarafından kullanılırken iç üniteler kişiye özeldir. En basit diyafondan 10 inçlik panele kadar uzanan geniş seçeneklerimizle sizlere en iyisini sunmaya hazırız.

Merkezi yazılımımız sayesinde giriş kontrollerini ve yetkilerini de tek bir merkezden yönetebilir, böylelikle zamandan kazanıp konforun tadını çıkarabilirsiniz!

Unsere Produkte

Alle Produkte

Unsere Anwendungen

Alle Anwendungen